+ ثبت آگهی جدید | ثبت نام | ورود | خانه

قیمت: تماس نرم افزار مدیریت دام مداس زنجان

تاریخ انتشار: ۱۸:۱۸ ، یکشنبه، ۰۱ خرداد ۱۴۰۱
تاریخ بروزرسانی: ۱۸:۱۹ ، یکشنبه، ۰۱ خرداد ۱۴۰۱
 • موقعیت:: زنجان, زنجان, ایران

در سالیان گذشته، با گسترش پرورش صنعتی دام سبک و دانش چندقلوزایی در پرورش گوسفند داشتی و همچنین نبود یک نرم افزار مدیریت دام جامع و به‌روز جهت مدیریت مجموعه‌های فعال در این حوزه، نیاز به طراحی و پیاده‌سازی یک نرم‌افزار هوشمند مجهز به دانش چندقلوزایی بسیار احساس می‌شد.
از این رو؛ شرکت رسانه برخط ویرافناور، فعال در حوزه طراحی نرم افزار و سامانه‌های هوشمند، با همکاری تیم‌های تحقیقاتی در حوزه دانش چند قلو زایی و شرکت کشت و صنعت پایدار، طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزار مدیریت پرورش صنعتی گوسفند داشتی (مداس) را آغاز نمود.
رویکرد اصلی در طراحی و پیاده‌سازی این نرم افزار به عنوان یک ابزار مدیریتی با نگاه تجمیعی، تحلیلی و آماری بوده است که بر مبنای تحلیل داده های لحظه‌ای، روزانه، ماهانه و ... به مدیریت و افزایش بهره وری مجموعه های فعال در این حوزه کمک شایانی می‌کند.
در این نرم افزار تمامی رویداد ها حول محور دام ثبت و آمارگیری شده و در قالب پرونده دام، انواع گزارشات، نمودارهای تجمیعی و تحلیلی در دسترس مدیر مجموعه و کاربران سامانه قرار می گیرد. از این رو؛ شرکت رسانه برخط ویرافناور، فعال در حوزه طراحی سامانه‌های هوشمند، با همکاری تیم‌های تحقیقاتی و شرکت کشت و صنعت پایدار، طراحی و پیاده‌سازی این نرم‌افزار را آغاز نمود.
رویکرد اصلی در طراحی و پیاده‌سازی نرم افزار پرورش گوسفند به عنوان یک ابزار مدیریتی با نگاه تحلیلی و آماری بوده است که بر مبنای تحلیل دیتاهای لحظه‌ای و روزانه در مدیریت مجموعه کمک می‌کند.


آدرس وبسایت: https://modas.smartvira.ir
آدرس:

تماس با فروشنده اشتراک

اطلاعات مفید:

 • پیام پلیس فتا: لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.
 • هرگز پیش از دریافت کالا هزینه‌ای پرداخت نکنید. هرگز با روش پرداخت ناشناس و نا امن پرداخت نکنید.
 • از خارج کشور نه خرید کنید و نه بفروشید. از خارج از کشور خود هیچ چک نقدی را قبول نکنید.
 • این وب‌سایت در هیچ معامله‌ای درگیر نیست و هیچ پرداخت، ارسال، تضمین معامله، خدمات سپرده و یا حفاظت خریداری و یا گواهی فروشنده را مدیریت نمی‌کند. جارزنی هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.

آگهی های مرتبط:

 • سام محاسب تحلیل _ نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم
  سام محاسب تحلیل _ نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم
  نرم افزار - تهران (تهران) - ۷:۰۸ ، سه شنبه، ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ توافقی

  نرم افزار حسابداری سپیدار مشاوره، فروش، آموزش و پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم مشاوره و دموی نرم افزار سپیدار به صورت حضوری و آنلاین با ارائه مدلهای مالی در حوزه های تولیدی ، خدماتی ، پیمانکاری و بازرگانی پشتیبانی، عملیات استقرار ، ...

 • نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود کیمیا
  نرم افزار مدیریت رستوران و فست فود کیمیا
  نرم افزار - مشهد (خراسان رضوی) - ۸:۵۴ ، دوشنبه، ۰۹ اسفند ۱۴۰۰ 700,000 تومان

  نرم‌افزار تحت وب کیمیا مدیریت رستوران ، فست فود ، بیرون بر ، کافی شاپ امکانات :صدور فاکتور از طریق صفحه کلید، ماوس، موبایل، تبلت ،صفحه کلید مخصوص رستوران و مانیتور لمسی ،تعیین سطح دسترسی برای کاربران مختلف ، تعریف غذا، تعریف موجودی، تعریف مشترکین، تع...

 • نرم افزار مدیریت پروژه مانامنت
  نرم افزار مدیریت پروژه مانامنت
  نرم افزار - مشهد (خراسان رضوی) - ۱۰:۴۳ ، شنبه، ۰۷ اسفند ۱۴۰۰ قیمت: تماس

  با نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین مانامنت از دست کاغذهای یادداشت خلاص شوید. مانامنت پلتفرمی برای نظم بخشیدن به امور شخصی و کاری، مستند سازی، زمانبندی، نظارت و برنامه ریزی می باشد. ویژگی های نرم افزار مدیریت پروژه مانامنت: ارائه تقویم شمسی امکان آرشیو ...

دیدگاه‌ها

  دیدگاه خود را بنویسید(پیام‌های هرزنامه‌ و توهین‌آمیز حذف خواهند شد) :