+ ثبت آگهی جدید | ثبت نام | ورود | خانه

ثبت آگهی ویژه

درج آگهی در تمامی دسته‌بندی‌های جارزنی به صورت رایگان است اما شما می‌توانید با پرداخت مبلغی ناچیز آگهی خود را فوری کنید تا سریع‌تر و بهتر مخاطبان آگهی‌های خود را پیدا کنید.

آگهی‌های ویژه

در حال حاضر با پرداخت مبلغ ۶٬۰۰۰ تومان قادر خواهید بود تا آگهی خود را برای مدت سی روز در بخش فوری قرار دهید. این کار  باعث می شود تا کاربرانی که در سایت جستجو می کنند آگهی شما را در بالای نتایج جستجوی خود به صورت آگهی ویژه و با رنگ زمینه سبز مشاهده نمایند.  همچنین در مدت این ۳۰۰ روز آگهی شما با افزوده شدن زمینه رنگ سبز ، ظاهری متمایز از دیگر آگهی‌ها پیدا  خواهد کرد.

برای فعالسازی آگهی ویِژه (فوری) شما بایستی در پنل حساب کاربری من با کلیک روی ارتقاء آگهی ها دکمه «ویژه سازی آگهی» را فعال نموده و مبلغ فاکتور ایجاد شده را که شش هزار تومان است به صورت آنلاین  پرداخت نمایید.

نردبان

شما با استفاده از نردبان (خرید بسته اعتباری در پنل کاربری تان) می‌توانید آگهی خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدد به ابتدای فهرست آگهی‌ها در دسته‌بندی و شهر خاص خود باز گردانید. این آگهی تا زمان دریافت آگهی‌های تازه‌تر در ابتدای فهرست باقی می‌ماند. هزینه‌ی استفاده از نردبان ۳٬۰۰۰ تومان است.

آگهی های برجسته

با فعالسازی آگهی های برجسته، این  آگهی ها برای مدت هفت روز با رنگ پس زمینه صورتی در جستجو و سایر قسمت ها به راحتی دیده می شوند و مورد توجه بینندگان قرار می گیرند. برای این کار شما بایستی در پنل حساب کاربری با کلیک روی ارتقاء آگهی هادکمه «برجسته سازی» را فعال نموده و مبلغ فاکتور ایجاد شده را که دو هزار تومان است به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

تمدید آگهی

فعالسازی تمدید آگهی: شما می توانید برای تمدید آگهی هایی که تاریخ انقضا آن ها تمام شده هزینه پرداخت کنید تا مجدداً به مدت سی روز دیگر در سایت به نمایش درآید (نیازی به ایجاد آگهی جدید برای تمدید نیست) هزینه تمدید آگهی هزارتومان است که از پنل  حساب کاربری تان قابل انجام است (به شرطی که  مدت زمان آگهی شما به اتمام رسیده باشد دکمه تمدید آگهی فعال خواهد شد).

درج آگهی جارزنی jarzani.ir